HC VÍTKOVICE RIDERA (original) (raw)

KVA – VIT 2:4: Na západě Čech úřadovala první formace. Vítkovice vezou domů tři body

Foto: Kateřina Pelikánová, Text: Eliška Halamíčková Diváci v KV Aréně mohli už od samého začátku utkání sledovat aktivní hokej ze stran obou celků. Prvním skórujícím byl Patrik Demel, který Vítkovice

PREVIEW: Karlovy Vary – Vítkovice (29. 9., 15:30)

Po nevydařené třetí třetině s Pardubicemi se Vítkovice musí rychle oklepat a dobře naladit na druhý venkovní zápas sezóny. Tentokrát čeká vítkovické hokejisty výjezd až na druhý konec republiky do

Fotogalerie ze zápasu HC Vítkovice Ridera – HC Dynamo Pardubice, 27.9.2024

Musíme zapnout a bojovat, má po prohře s Pardubicemi jasno Marcel Barinka

V posledním ze série domácích zápasů padly Vítkovice 3:4 s našlapaným Dynamem. Druhá třetina se domácím přitom velmi vydařila a o výsledku rozhodl až závěr posledního dějství. Zásluhu na dvou vítkovických gólech

VIT – PCE 3:4: Skvělá druhá třetina nestačila. Rozhodla větší aktivita hostů ke konci zápasu

Foto: Petr Kotala, Text: Eliška Halamíčková Do šlágru dne vstoupili lépe hosté. Pardubičtí hokejisté střelami na bránu výrazně dominovali a byli také prvním střelcem gólu utkání. Druhou třetinu vítkovičtí začali

PREVIEW: Vítkovice – Pardubice (27. 9., 17:30, O2 TV Sport)

Po důležitém dvoubodovém vítězství nad třineckými Oceláři čeká Vítkovice další zápas s jedním z favoritů na zisk Masarykova poháru. Vítěznou šňůru domácích hokejistů se pokusí překazit pardubické Dynamo. Zápas 5.

Čelo tabulky se juniorům vzdaluje

Vítkovickým juniorům se v úvodu sezony přiliš nedaří a po pěti zápasech měli na svém kontě pouze tři body. Na tripu je navíc čekal vicemistr loňské sezony Kometa Brno.

Fotogalerie ze zápasu HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec, 24.9.2024

Může to nakopnout naše sebevědomí, těší po skalpu Třince Marka Kaluse

Vítkovice si připsaly další domácí výhru, tentokrát skolily třineckého velikána výhrou 2:1 v prodloužení. Součástí vítězné sestavy byl také nejproduktivnější ostravský hokejista Marek Kalus, který nahrával na první gól. Marku, další

VIT – TŘI 2:1p: Vítkovice pokračují ve vítězné krasojízdě! Mistra zlomily v prodloužení

Foto: Petr Kotala, Text: Martina Schoupalová Vítkovickou Rideru čekal po vysoké výhře proti Olomouci ostrý test. Svůj výkon totiž musela potvrdit v domácím duelu proti mistrovi Tipsport extraligy sezony 2023/2024.