Džiugas - Žalgiris | TOPsport A lyga (original) (raw)

„TOPsport A lygoje“ pergalių seriją iki penkių pratęsė lyderis Vilniaus „Žalgiris“. 18-ojo turo akistatoje svečiuose vilniečiai net 4:0 (3:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Vladimiro Čeburino kariauna pelnė du greitus įvarčius: 11-ąją minutę Giedriaus Matulevičiaus perdavimą tiksliu smūgiu galva pavertė Liviu Antalis, o po minutės kamuolį apmaudžiai į savo vartus nukreipė Bacary Sane.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Žalgiris“ dar labiau padidino pranašumą. Po Joelio Bopesu perdavimo kamuolį į vartus nukreipė Adama Fofana.

Po pertraukos vyravo atviras futbolas – progų pasižymėjo turėjo ir džiugiečiai. Arčiausiai įvarčio buvo Mantas Pikčiūnas, stipriu smūgiu sukirtęs kamuolį į virpstą.

Kitoje aikštės pusėje vartų konstrukciją sudrebino Ovidijus Verbickas, puikios progos nerealizavo Arminas Hodžičius, visgi, 70-ąją minutę savo tikslą pasiekė Lenadro Fernandesas.

Žalgiriečiai toliau bėga į priekį su 43 taškais, džiugiečiai turi 26 taškus ir rikiuojasi treti.